O mne

 

Verím tomu, čo robím, lebo viem, že viem a robím to vždy najlepšie ako viem.

 

  Moje meno je Milan Hromada,

na popud mojich najbližších, ktorým som sa amatérsky venoval mnoho rokov a nadobudol svoje prvé skúsenosti s masážou, som sa stal živnostníkom a z koníčka pre dobro mojích blízkych som si urobil "koňa" PreTelesnúPohodu verejnosti.

S verejnou praxou som začínal ako masér "DoDo" (do domu, do bytu) v roku 2007, neskôr som si otvoril svoj vlastný masážny salón v centre Martina.

Keďže mám z minulosti bohaté skúsenosti s vedením ľudí (kurzov) ako lektor resp. inštruktor, po určitom čase verejnej činnosti mi ponúkla možnosť pracovať ako lektor pri výuke masáží súkromná masérska škola ZAMAS Vrútky, čo som rád prijal. Štyri roky som tam popri svojej súkromnej praxi vyučoval teoretické aj praktické zručnosti na viacerých druhoch kurzov. Následne som vykročil týmto smerom aj samostatnou cestou. Táto práca ma úžasne napĺňa, lebo je pre mňa ďalším nevyčerpateľným zdrojom inšpirácií a obohacuje ma vo všetkých smeroch. 

Láska je láska a ja milujem svoju prácu, tak som sa presunul z Martina do Prievidze, tu som absolvoval ďalšiu dôležitú kapitolu vo svojom profesionálnom živote - sezónnu prax vo wellness v kúpeľoch Bojnice a.s., toto pôsobenie mi umožnilo načerpať mnoho nezaplatiteľných skúseností s významným dopadom na moju odbornú vzdelanosť. V klasickej súkromnej praxi totiž nebýva masérovým "denným chlebom" práca s klientami postihnutými diagnózami ako skleróza multiplex, Parkinsonovoá choroba, Alzheimerová choroba, poinfarktovými stavmi (NCMP), tažkými lymfoedémami, vozíčkármi, po liečbe rakoviny (onkologickí pacienti), pooperačné či poúrazové stavy a pod. Samozrejmosťou tam bola aj široká zahraničná klientela

Aj v súkromnej praxi sa naďalej venujem takýmto klientom a samozrejme najčastejšie tým, ktorých trápia rôzné bežné obtiaže napr. pri bolesti chrbta, krčného svalstva..., no pomáham s úľavou od bolesti aj pri náročnejších prípadoch napr. masáž tehotných, klientom s diagnózou diabetes mellitus, osteopóroza, spolupracoval som na zdravotnopreventívnych programoch a školeniach pre zamestnancov pre viacero firiem/spoločností napr. Walmark, UNIPHARMA a.s., SHP a.s. Turčianské Teplice, SZŠ Žilina, Tesco, Nestlé, Železiarne Podbrezová a.s., SLK Piešťany a.s., SLK Turčianské Teplice, Kúpele Sklené Teplice,... mám tiež bohaté skúsenosti športovcami aj viacerým reprezentantami SR z rôznych druhov športov. Ako fyzioterapeut/masér výpravy som sa opakovane zúčastnil so stolnotenisovou reprezentáciou SVK na viacerých ME aj MS.

Akademický titul Bc. - fyzioterapeut som získal absolvovaním bakalárskeho štúdia na Inštitúte fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch, (spadá pod UCM v Trnave) ukončeného v roku 2012.

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -