Kurz Shiatsu masáž v sede

 

Japonská tlaková masáž

 

Shiatsu masaž v sede som začal vyučovať ako prvý na slovensku už v r. 2007.

Táto masáž je jedna z najrýchlejších pomocí pri odbúravaní nahromadeného stresu, je jemná svojím prevedením, ale s vysoko relaxačným účinkom, naviac časovo úsporná.

Shiatsu v sede je najidálnejším typom masáže pre office massage, rôzne eventy či promo akcie!

Masáž sa vykonáva na špeciálnej (ergonomickej) masážnej stoličke a cez odev klienta (oblečenie masírovaná osoba nevyzlieka) odpadaju tak časové straty (oblekanie, vyzliekanie, sprchovanie...), tiež riziká alergií na masážne prostriedky a pod.

Kurz je jednodňový, prakticky zameraný. Keďže nie každý absolvent má doma okamžite k dispozícií masážnu stoličku, ukažeme si aj  možnosťi jej vykonania na klasickej stoličke, bežne dostupnej v každej domácnosti.

Obsahom kurzu je osvojenie si systematického prepracovania najviac problémových partií hornej polovice tela napr. pri sedavom zamestnaní. Shiatsu v sede sa zameriava na oblasti: hlavy, krčnej chrbtice (šijového svalstva), pliec, celých horných končatín, ale aj chrbta.

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (postup na masáž - návod + odporúčania, marketingové rady), osvedčenie - certifikát v SJ o absolvovaní kurzu (prípadne v AJ alebo NJ +10.00,-€).

Začiatok je vždy o 9:00 ukončenie spravidla okolo 17:00.

 

Individuálny termín - 139.00,- €

 

sobota 24.04.2021 - 119.00,- €

 

- zvyhodnená cena 114.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

 

 

            

   Shiatsu masáž v sede cez oblečenie (fotografie z praktickej časti na jednom z kurzov)

     

Shiatsu masáž v sede je super spôsob ako zarobiť peniaze. (kurz chair / seated massage vyniká super možnosťou návratnosti vložených €, je to otazka iba 8 - 10 masáží, v BA vraj len 6 ;), lebo s ňou sa môže masér rýchlo dostať "bližšie" ku klientovi(om) resp. do firiem (office masáž) a teda aj k peniazom, veď stačí len hodiť masážnu stoličku na plece alebo do auta a ísť si po ne :o). 

 

Podľa mojích skúseností je shiatsu v sede tiež omnoho lepšie využiteľná ako napr. Akupresúrna Meridianová MAsáž (AMMA) alebo indická masáž hlavy (Indian head massage), viac o tom pišem v "Otázky a odpovede".

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -