Kurz Shiatsu masáž v sede

 

Japonská tlaková masáž

 

Shiatsu masaž v sede som začal vyučovať ako prvý na slovensku už v r. 2007.

Táto masáž je jedna z najrýchlejších pomocí pri odbúravaní svalovej bolesti a nahromadeného stresu, je jemná svojím prevedením, ale s vysoko relaxačným účinkom, naviac časovo úsporná.

Shiatsu v sede je najidálnejším typom masáže pre office massage, rôzne eventy či promo akcie!

Masáž sa vykonáva cez odev klienta (oblečenie masírovaná osoba nevyzlieka) odpadaju tak časové straty (oblekanie, vyzliekanie, sprchovanie...), tiež riziká alergií na masážne prostriedky a pod.

Keďže nie každý absolvent má doma okamžite k dispozícií masážnu stoličku, ukažeme si a vyskúšame aj  možnosti jej vykonania na klasickej stoličke, bežne dostupnej v každej domácnosti.

Na kurze si osvojíte systematické prepracovanie najviac problémových partií hornej polovice tela napr. pri sedavom zamestnaní. Shiatsu v sede sa zameriava na odbúranie stresu a bolestí v oblasti: hlavy, krčnej chrbtice (šijového svalstva), pliec, celých horných končatín, ale aj chrbta.

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (postup na masáž - návod + odporúčania, marketingové rady), osvedčenie - certifikát v SJ o absolvovaní kurzu (prípadne v AJ alebo NJ +10.00,-€).

Začiatok je vždy o 9:00 ukončenie spravidla okolo 17:00.

 

Individuálny termín - 175.00,- € (pri dvoch účastníkoch/kurzistoch je zvýhodnená cena za osobu á 159.00,-€) 

 

sobota 10.08.2024 - 139.00,- €

 

 

            

   Shiatsu masáž v sede cez oblečenie (fotografie z praktickej časti na jednom z kurzov)

     

Shiatsu masáž v sede je super spôsob ako zarobiť peniaze. (kurz chair / seated massage vyniká super možnosťou návratnosti vložených €, je to otazka iba 8 - 10 masáží, v BA vraj len 6 ;), lebo s ňou sa môže masér rýchlo dostať "bližšie" ku klientovi(om) resp. do firiem (office masáž) a teda aj k peniazom, veď stačí len hodiť masážnu stoličku na plece alebo do auta a ísť si po ne :o). 

 

Podľa mojích skúseností je shiatsu v sede tiež omnoho lepšie využiteľná ako napr. Akupresúrna Meridianová MAsáž (AMMA) alebo indická masáž hlavy (Indian head massage), viac o tom pišem v "Otázky a odpovede".

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -