Kurz Shiatsu masáž v sede

 

Japonská tlaková masáž

 

Shiatsu masaž v sede som začal vyučovať ako prvý na slovensku už v r. 2007.

Táto masáž je jedna z najrýchlejších pomocí pri odbúravaní nahromadeného stresu, je jemná svojím prevedením, ale s vysoko relaxačným účinkom, naviac časovo úsporná.

Shiatsu v sede je najidálnejším typom masáže pre office massage, rôzne eventy či promo akcie!

Masáž sa vykonáva na špeciálnej (ergonomickej) masážnej stoličke a cez odev klienta (oblečenie masírovaná osoba nevyzlieka) odpadaju tak časové straty (oblekanie, vyzliekanie, sprchovanie...), tiež riziká alergií na masážne prostriedky a pod.

Kurz je jednodňový, prakticky zameraný. Keďže nie každý absolvent má doma okamžite k dispozícií masážnu stoličku, ukažeme si aj  možnosťi jej vykonania na klasickej stoličke, bežne dostupnej v každej domácnosti.

Obsahom kurzu je osvojenie si systematického prepracovania najviac problémových partií hornej polovice tela napr. pri sedavom zamestnaní. Shiatsu v sede sa zameriava na oblasti: hlavy, krčnej chrbtice (šijového svalstva), pliec, celých horných končatín, ale aj chrbta.

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (postup na masáž - návod + odporúčania, marketingové rady), osvedčenie - certifikát v SJ o absolvovaní kurzu (prípadne v AJ alebo NJ +10.00,-€).

Absolvent kurzu môže absolvovať "nadstavbu" alebo "refresh". Je to termín po dohode, spravidla do dvoch mesiacov po absolvovanom kurze, kde má každý klient možnosť opätovne predviesť svoju nadobudnutú zručnosť, počas ktorého budeme spolu "vybrusovať" resp. odstraňovať prípadné zlé návyky, (doplatok 50.00,- € /cca 3 hod.), v ramci nadstavby prebehne nácvik viacerých špeciálnych hmatov a rôznych "vychytávok" overených praxou, ktore posúvajú masáž na vyššiu úroveň ako je v zaklade (širšie využitie, lepšia pomoc klientovi...).

Začiatok je vždy o 9:00 ukončenie spravidla okolo 17:00.

 

Individuálny termín - 139.00,- €

 

sobota 12.12.2020 - 114.00,- € pre všetkých (bežná cena 119.00,- €)

 

- zvyhodnená cena 114.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

 

 

            

   Shiatsu masáž v sede cez oblečenie (fotografie z praktickej časti na jednom z kurzov)

     

Shiatsu masáž v sede je super spôsob ako zarobiť peniaze. (kurz chair / seated massage vyniká super možnosťou návratnosti vložených €, je to otazka iba 8 - 10 masáží, v BA vraj len 6 ;), lebo s ňou sa môže masér rýchlo dostať "bližšie" ku klientovi(om) resp. do firiem (office masáž) a teda aj k peniazom, veď stačí len hodiť masážnu stoličku na plece alebo do auta a ísť si po ne :o). 

 

Podľa mojích skúseností je shiatsu v sede tiež omnoho lepšie využiteľná ako napr. Akupresúrna Meridianová MAsáž (AMMA) alebo indická masáž hlavy (Indian head massage), viac o tom pišem v "Otázky a odpovede".

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -