Kurz anticelulitídna masáž

 

  Anticelulitídna masáž

 

Kurz je jednodňový, jeho nenáročnú úroveň zvládnu aj laici. Kurz podrobnejšie rozoberá ako schudnúť alebo redukovať telesný objem problémových partií tela. Hlavnou náplňou je osvojenie si dvoch rozdielných anticelulídných resp. redukčných metód. Obidva spôsoby vykonania tejto zdravotno-estetickej masáže sú overené praxou a pri ich správnom prevedení sú vysoko efektívne.

Nenáročnosť týchto techník umožňuje absolvovať kurz aj laikom, ktorých možno zaujme, že cena kurzu sa rovná trom či štyrom takýmto navštevám kozmetického / masážneho salónu a teda rýchla návratnosť vložených peňazí.

Manuálna rozdielnosť ako aj rozdielne použitie pomocných prostriedkov zvyšuje ich možnosti využitia (každému klientovi vyhovuje niečo iné), rozširuje sa tak pestrosť ponuky salónu a pod. Naviac jeden zo spomínaných dvoch spôsobov vykonávania sa zatiaľ prevádza v naších zemepisných širkách veľmi, veľmi zriedka - buďte prví v svojom okolí!

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (rozpis jednotlivých postupov + odporúčania a marketingové rady), osvedčenie - certifikát o absolvovaní kurzu.

 

Individuálny termín - 115.00,- €

 

- zvyhodnená cena 110.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

 

- platba na mieste

- bez ďalších doplatkov

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -