Prečo návštíviť masážny salón

 

"Dopriať si masáž - zdravotnú starostlivosť, nie je žiaden luxus, ale bežná potreba."

V prvom rade preto, že si ju Vy sami určite zaslúžite!

Veď, ak už nie Vy, tak kto potom?!

Pravidelná návšteva dobrého masážneho salónu resp. absolvovaná poctivá profesionálna masážna terapia je jasná známka toho, že si človek váži sám seba a svoju telesno-duševnú rehabilitáciu neberie na ľahkú váhu.

Nie je nič prirodzenejšieho ako starostlivosť o vlastné telo a zdravie.

Celkovú starostlivosť o svoje fyzično si však ani sebestačný jedinec nedokáže vykonať sám, na to potrebuje cudziu pomoc, ak niekto tvrdí opak, tak klame, hlavne seba samého!

Odbornú masáž potrebuje profesionál, ktorý hrá hokej, futbal, tenis i jazdec F1, čo sa "iba vozí". Tak Peter Sagan, Dominika Cibulková či Daniela Hantuchová ako aj každý "bežný smrteľník". Primerane často svojej telesnej a duševnej záťaži. Alebo si niekto dovolí tvrdiť, že rekondičná masáž spomínaným profíkom nepomohla dosiahnúť ich športové uspechy?!

Z praxe mám overené, že tí ktorí si doprajú pravidelnú masážnu starostlivosť žijú "bohatší život". Dosahujú väčšie pracovné úspechy a viac sa tešia zo života, lebo majú pevnejšie zdravie. Masáž je užasná prevencia pred chorobami. Zbavuje telo človeka telsného napätia z prílišného fyzického zaťaženia a psychického stresu. 

 

Masáž je prevencia, nečakajte až príde bolesť!

 

                                                 

                                                                                             

Prevencia je vždy lacnejšia ako liečenie.

 

Prečo teda masáž? No, aby napríklad prebehol ples mesta Prievidza 2016 na 100%, tak aj jeho moderátor musi byť na 100% ProBodyFit ;o)

 

Pán Marcel Forgáč (FUN radio, RTVS) vyjadril svoju spokojnosť hneď po mojej masáži.

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -