Prečo návštíviť masážny salón

 

"Dopriať si masáž - zdravotnú starostlivosť, nie je žiaden luxus, ale bežná potreba."

V prvom rade preto, že vy sami si určite zaslúžite žiť bez bolesti a stresu!

Pravidelná návšteva dobrého masážneho salónu je jasná známka toho, že svoju telesnú relaxáciu prípadne rehabilitáciu beriete zodpovedne.

Najprirodzenejšie, čo môže byť je starostlivosť o vlastné telo a zdravie.

Celkovú starostlivosť o svoje fyzično si však ani sebestačný jedinec nedokáže vykonať sám, na to potrebuje cudziu pomoc, ak niekto tvrdí opak, tak klame, hlavne seba samého!

Z praxe mám overené, že tí ktorí si doprajú pravidelnú masážnu starostlivosť žijú "bohatší život". Dosahujú väčšie pracovné úspechy a viac sa tešia zo života, lebo majú pevnejšie zdravie. Masáž je užasná prevencia pred chorobami. Zbavuje telo človeka telsného napätia z prílišného fyzického zaťaženia a psychického stresu. 

Odbornú masáž potrebuje profesionál, ktorý hrá hokej, futbal, tenis i jazdec F1, čo sa "iba vozí". Tak Peter Sagan, Petra Vlhová či Marek Hamšík ako aj každý "bežný smrteľník". Primerane často svojej telesnej a duševnej záťaži. Alebo si niekto dovolí tvrdiť, že rekondičná masáž spomínaným profíkom nepomohla dosiahnúť ich športové uspechy?!

 

 

Masáž je prevencia, čakať až pokým príde bolesť je chyba!

 

                                                 

                                                                                             

 

Prevencia je vždy lacnejšia ako liečenie.

 

Prečo teda masáž? No, aby napríklad prebehol ples mesta Prievidza 2016 na 100%, tak aj jeho moderátor musi byť na 100% ProBodyFit ;o)

 

Pán Marcel Forgáč (FUN radio, RTVS) vyjadril svoju spokojnosť hneď po mojej masáži.

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -