Kurz Reflexná masáž chodidiel

 

   Reflexná masáž chodidiel.

 

 Reflexná terapia (reflexológia) chodidiel so svojím pôsobením na pohybový aparát a vnútorné orgány býva oprávnene považovaná aj za určitú nadstavbu ku kurzu klasickej masáže. Veľmi vhodne ho dopĺňa, ale inak je vykonateľná aj ako "samostatná jednotka". Väčšina času je venovaná praktizovaniu masáže samotnej - základným princípom a postupom ako má vyzerať správne vykonaná masáž chodidiel, tak aby bola vysoko efektívna a použiteľná v bežnej praxi.  

Medzi spokojných absolventov tohoto kurzu patria nielen maséri/ -ky, ktorí sa uplatnili vo vlastnom masážnom salóne. Ale aj tí, ktorí pracujú v zariadeniach hotelového typu resp. wellness, no tiež pedikérky, ktoré chceli rozšíriť a vylepšiť svoju ponuku služieb, ba aj viacerí laici, ktorí chceli len pravidelne pomáhať svojím blízkym.

V cene kurzu sú zahrnuté podrobné skriptá (masážny postup + rady ako správne vykonať masáž), aby sa mohol absolvent v praxi ničoho držať, dokiaľ sa mu návyky dokonale nevžijú + osvedčenie - certifikát v SJ (prípadne v AJ alebo NJ) o absolvovaní kurzu.

Kurz je jednodňový, obvykle začína o 9:00 a končí cca o 17:00, treba si doniesť jeden uterák resp. osušku, prezuvky, na prezlečenie voľný odev vhodný na prácu (prepotenie), vlastné chodidlá pripravené na prax a dobrú náladu, ktorú určite budeme spolu ďalej rozvíjať ;o)

 

Využijte možnosť a prihláste sa už na najblžší akciový termín kurzu. 

 

sobota 13.01.2018 -  110.00,- €

 

- zvyhodnená cena 105.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

 

Možný je tiež individuálny termín podľa dohody, spravidla cez víkend alebo štátny sviatok. Či už jednotlivec alebo viacerí klienti vždy + 20.00,- €.

 

 Foto z praktickej časti na jednom z kurzov.

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -