Kurz Klasická masáž "na doma"

 

Klasická masáž pre domáce využite

 

Počas kurzu sa naučíme základné vedomosti a zručnosti súvisiace s klasickou masážou. Koncepcia je vhodná pre všetkých domácich nadšencov (laikov) pod profesionálnym vedením, tak aby základy masáže ľahko zvládli a dokázali s ňou pomáhať pri bolestiach a únave všetkým svojím blízkym

Už po pár masážach doma sa vám vrátia náklady v porovaní s návštevou masážneho salónu.

80% času praxe je venovaných bežne najproblematickejším/najbolestivejším častiam tela = masáži chrbta a masáži krčného svalstva (krčná chrbtica ako celok) s cieľom zabvenia bolesti/stresu a nastolenia relaxácie.

Budeme sa učiť masážne zostavy pre domáce využitie - masáže v sede (na bežnej stoličke) a druhou je samozrejme masáž v ľahu na bruchu. Forma: úkážka masážnej sekvencie lektorom následne -› opakovanie a skúšanie absolventami.

V cene kurzu sú skriptá (manuál - masážny postup, certifikát o absolvovaní kurzu) a nepreberné množstvo informácií "z prvej ruky".

Výuka prebieha cca od 9:00 a končí cca o 17:00, treba si doniesť jeden uterák či osušku, prezúvky, sprchový gel, na prezlečenie voľný odev vhodný na prácu (prepotenie, prípadne zamastenie). Upravené nechty na rukách - okraj nechtu by nemal prečnievať okraj prstu. Treba si zabezpečiť "tréningové telo" - figuranta, najlepšie 18 - 60r.

 

* Na základe tohto absolvovaného kurzu sa nedá otvoriť vlastná živnosť v obore masáži, avšak podobne zmýšľajúci človek si môže takto utvoriť jasnejší obraz o tom, či má pre neho naozaj význam investovať niekoľko násobne viac peňazí, času a množstva energie, aby sa pustil do masérčiny profesionálne.

 

Individuálny termín - 155.00,-€ (pri nahásení dvoch účastníkoch/kurzistoch je zvýhodnená cena za osobu á 135.00,-€)

 

- platba na mieste 

Možnosť absolvovania kurzu tiež individuálne po dohode mimo vypísaný termín, spravidla cez víkend alebo štátny sviatok.

  

- nahlásenie najlepšie pár dni/týždeň dopredu priamo na t.č. 0904 569 283 (vsetko je vec dohody ;o)

- ak niekto "z ničoho nič" nemôže prísť, prosím o neodkladné telefonické zrušenie registrácie

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -