Kurz lávové kamene - Hot stones

Masáž lávovými kameňami - hot stones

 

Kurz je zameraný na zvládnutie zakladných zručností potrebných na prácu (masáž) s lávovými kameňami. Čadičový kameň (bazalt) využívaný k tejto masáži je sopečného pôvodu (sivočierna vyvrenina). Táto masáž je pre maséra o niečo náročnejšia na zvládnutie správnej techniky jej prevedenia ako masaž klasická (švédska), rovnako tiež aj na samotnú prípravu klienta k masáži. Preto na kurze venujeme dostatok času správým postupom, hovoríme o najčastenších chybách, ale aj kontraindikáciám resp. rizikám pri tomto druhu masáže, tak aby tomu každý porozumel (aj domáci nadšenec - laik) a masáž dobre zvládol k spokojnosti svojich klientov.

Ide o skutočnú hĺbkovú prácu (masáž) horúcim kameňom, žiadne vyhladkávania a pod. ako sa žiaľ pomerne často "učí" inde.

V cene kurzu sú samozrejme aj skriptá (manuál - masážny postup) a ďaľšie množstvo informácií z mojej dlhoročnej praxe + osvedčenie - certifikát o absolvovaní kurzu.

Výuka prebieha štandardným spôsobom od 9:00 a končí cca o 17:00, treba si doniesť hygienické potreby podbne ako na iné kurzy (uterák či osušku, prezúvky, sprchový gel) na prezlečenie voľný odev vhodný na prácu (prepotenie, prípadne zamastenie). Upravené nechty na rukách - okraj nechtu by nemal prečnievať okraj prstu.

 

Individálny termín - 139.00,- €

 

nedeľa 14.02.2021 - 119.00,- €

 

- zvyhodnená cena 114.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

  

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -