Kurz Medová detoxikačná masáž

 

Medová detoxikačná masáž.

 

Terapeutické / liečivé vlastnosti medu boli známe už od pradávna. Ľudia sa ich postupne naučili spoznávať v širokej miere a využívať ich k svojmu prospechu.

Detoxikácia medom je jednou z najžiadanejších masáži, žiadanej prakticky vo všetkých masážnych aj kozmetických salónoch. Dôvod? Mnohým ľuďom vzniká vzhľadom na vlastný životný štýl a okolité životné prostredie, v ktorom sa pohybuje potreba detoxikovať svoje telo.

 Po úvodnej teoretickej, nie zdĺhavej časti kurzu príde na rad praktická výuka, ktorá tvorí samozrejme väčšinovú časť kurzu. 

V zahraničí sú už známe aj iné pokrokovejšie postupy vykonania detoxikačnej medovej masáže proti doteraz bežnému prevedeniu na slovensku.  Sučasťou kurzu sú aj niektoré z nich, ktoré posúvajú túto masáž (aj kurz) na novú podstatne vyššiu úroveň nielen v ramci slovenska!

Pre svoju nenáročnosť je medová masáž ľahko zvládnuteľná aj laikami, ktorí chcú túto terapiu praktikovať ako svojpomoc svojím bližným, prípadne aj ušetriť. Nakoľko sa finančné náklady na tento kurz rovnajú nákladom na tri alebo štyri opakovania podobnej procedúry, ktorú má bežne v ponuke nejeden masážny salón, salón krásy či viaceré wellness zariadenia. 

V cene kurzu sú samozrejme zahrnuté skriptá, aby sa mohol absolvent v praxi ničoho držať, dokiaľ sa mu návyky dokonale nevžijú + osvedčenie - certifikát v SJ (prípadne v AJ alebo NJ +10.00,-€) o absolvovaní kurzu.

 

 Individuálny termín - 115.00,- €

 

- zvyhodnená cena 110.00,- € pre tých, ktorí už u mňa absolvovali aspoň jeden kurz

 

- platba na mieste

- bez ďalších doplatkov

 

Táto stránka beží v Drupale, otvorenom systéme na správu obsahu

Design by xactive -